GRUP HEPSİ'NİN HAYATI
ERENİN ÖZELLİKLERİ

galatasaraylı

boğa burcu

en büyük zevki evde film izlemek

fotoğraf çekmeye meraklı

esmer bomba

yeşil turuncu mor ve beyazı seviyor

en sportifleri

49 kilo

22 yaşında

gruptaki lakapı uykucu

ERENİN HAYATI

1984 Istanbul dogumlu.Grubun en büyük üyesi.Ortaogrenimini ve liseyi Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi Devlet Konservatuari Bale bölümünde bitirdi.Halen bu okulda Modern Dans Egitimi aliyor.6 yil boyunca AKM Gençlik balosunda görev yapan Eren ayrica Londra'da Urdang Dance Acedemy'de ve Budapeste Dans Okulu'nda egitim aldi.Çin'da yapilan dans gruplari gösterisinde ülkemizi temsil etti.Candan Erçetin, Beyazit Öztürk, Ragip Savas, Rasim Öztekin gibi daha birçok unlu ismin katildigi "Yildizlarin Altinda" adli müzikalde sahne aldi.

 

 

GÜLÇİNİN ÖZELLİKLERİ

akrep burcu

takım tutmuyor

düz yazı yazmayı seviyor

kitap okumaktan hoşlanıyor

yoga yapıyor

limon saçlı

grubun sakarı

pembe rengi seviyor

en utangaç ve en sessizleri

20 yaşında

GÜLÇİNİN HAYATI

1985 te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümde o ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi nin sergilediği oyunlarda yedi yıl boyunca rol aldı.Reklam jingle larıseslendirdi. Özel şan piyano ve Hip Hop dans dersleri aldı. ATATÜRK Kültür Merkezi Çocuk Korusunda yer aldı.

 CEMRENİN ÖZELLİKLERİ

20 yaşında

48 kilo

kova burcu

grubun en sportmen kızı

CEMRENİN HAYATI

17 ŞUBAT 1985 İSTANBUL DOĞUMLU.MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUARI BALE BÖLÜMÜNDE KLASİK BALE OKUYOR.ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ ÇOCUK VE GENÇLİK BALESİNİN SERGİLEDİĞİ OYUNLARDA 5 YIL BOYUNCA ROL ALDI.KLİPLERDE OYUNCULUK YAPTI,REKLAM JİNGLE'LARI SESLENDİRDİ.ÖZEL PİYANO VE ŞAN DERSLERİ ALDI

 


 

YASEMİNİN ÖZELLİKLERİ

fenerbahçeli

başak burcu

en büyük tutkusu modife arabalar

en sevdiği renk lila yeşil ve pembe

grupta grubun süslüsü olarak adlandırılmış

esmer güzeli

grubun annesi

grubun en yaramazı ve en enerjiği

ilk hedefi kendine araba almak

19 yaşında

YASEMİNİN HAYATI

1986 İstanbul doğumlu.Ortaöğrenimini ve liseyi Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde bitirdi. Halen İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde öğrenimini sürdürüyor.3 yıl boyunca AKM gençlik Balesi'nde görev aldı.Şan ve tiyatro dersleri alan Yasemin çok sayıda da reklam jingle'ları seslendirdi.

Yasemin simetri hastasıymış , modifiye arabaları çok severmiş , aradığı erkek özelliği dişleri beyaz olsun yetermiş , Meriç adında 1,5 yaşında bir kardeşi varmış , söylentilere göre annesinin adı Neslihanmış , Kadıköy ' de oturuyormuş , sabah kahvaltıda bile kola içermiş , diş fırçası bile mormuş , gruptaki diğer arkadaşları onun en çok burnunu seviyorlarmış....

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !